Doskonały dojazd

Opis

15-lokalowa kamienica przy ul. Strzelców Bytomskich 4 zbudowana około 1930 roku, to jak na razie jedyny projekt Skarbca Kamienic, który nie był zlokalizowany w centrum miasta. Pomimo tego i doskonałej cenie, kamienica znalazła szybko swoich nabywców.

Budynek narożny w kształcie litery „L” z jedną klatką schodową. Duża liczba okien doskonale doświetla lokale. Na dole kamienicy znajdują się 2 małe i jeden większy lokal usługowy.

Bydynek posiada 6 kondyngacji.

Plan renowacji obejmuje wymianę i dodanie pionów instalacji, remonty klatek, podłączenie ciepła miejskiego, remont elewacji tylnej i podwórka. Zostaną także dostosowane moce przyłączeniowe mediów – przede wszystkim prądu.

Dotychczasowe ogrzewanie węglowe i gazowe zostanie zastąpione ciepłem miejskim. Węzeł cieplny znajdzie się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu w piwnicy budynku.

Statystyki kamienicy

Powierzchnia projektu (m2)Ilość lokaliKwota zakupu (PLN)Liczba inwestorów
1170151 900 00010

Aktualności

Demontaż kotłowni kontenerowej w kamienicy przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach.

/
Zakończył się demontaż kotłowni kontenerowej. Od 15.05 budynek ogrzewany już z sieci miejskiej.

Trwa ukończenie remontów klatki schodowej w kamienicy przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach.

/
  Prace polegające na ukończeniu remontu klatki schodowej w kamienicy przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach idą pełną parą. Na tynki położone zostały gładzie, które w chwili obecnej są już zacierane. Już niebawem przystępujemy do wymiany schodów oraz malowania klatki schodowej.

Gotowy projekt rewitalizacji elewacji w budynku przy ul. Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach

/
Zakończono projektowanie rewitalizacji elewacji. Przystępujemy do uzyskiwania odpowiednich zezwoleń, by na wiosnę ruszyć z pracami.

Mariusz Matrejek z wizytą na kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach (w trakcie remontu)

/
Kilkukrotnie w trakcie każdego z naszych projektów zapraszamy ekipę filmową z Global Investor Club. Zobaczcie naszą kamienicę przy ul. Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach w trakcie remontu.

Rozpoczęte dostawy ciepła z kotłowni kontenerowej na ul. Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach

/
Ze względu na brak możliwości po stronie gestora mediów, by podłączyć docelowe źródło ciepła jeszcze w roku 2018, firma TAURON posadowiła przy budynku Strzelców Bytomskich 4 tymczasową kotłownię kontenerową. Na wiosnę zostanie ona zastąpiona docelowym węzłem cieplnym zlokalizowanym w przystosowanym do tego lokalu w piwnicy. Według zapewnień TAURON, właściciele lokali nie…

Zakończono montaż drzwi do lokali na Strzelców Bytomskich 4 w Katowicach

/
Informujemy, że we wrześniu zakończył się montaż drzwi zewnętrznych do lokali w budynku przy ul. Strzelców Bytomskich 4. Stare, niejednolite i zniszczone drzwi zostały zastąpione ujednoliconym modelem. Na czas trwających remontów zalecamy pozostawienie drzwi w foliach ochronnych.