Kiedy Ty dołączysz do nas?

Miałem okazję kupić mieszkanie w ramach Skarbca Kamienic. Podoba mi się to, że ceny mieszkań w projekcie są niższe niż na rynku i mogłem z zyskiem zrobić flipa.

Arkadiusz StępieńInwestor, Katowice

Najlepsze w tym projekcie jest to, że otrzymując ofertę już wiesz, że na niej zarobisz. Udało mi się zarobić na każdej z dotychczasowych transakcji we współpracy ze Skarbcem i czekam na kolejne oferty.

Piotr JakubowskiInwestor, Poznań

Dobra współpraca od początku zetknięcia się z projektem. Jestem własnie po pierwszej transakcji sprzedaży mieszkania kupionego 10 miesięcy temu. Póki co mój najlepszy flip. Polecam!!!

Rafał MazurInwestor, Katowice

Do projektu przekonała mnie oferta cenowa i pomysł na rewitalizację całego obiektu wraz z grupą ludzi którzy mają podobny cel do mojego.

Darek ZielinskiInwestor, Katowice

Projekt Skarbca Kamienic jest dla mnie ogromną oszczędnością czasu, który trzeba poświęcić na poszukiwanie ciekawych nieruchomości inwestycyjnych. Ponad to mam pewność, ze sytuacja prawna nabywanych nieruchomości została sprawdzona a dzięki temu mogę wchodzi w inwestycję bez obaw.

Karol Niedbała
Karol NiedbałaInwestor, Katowice

Poszukiwanie pojedynczych mieszkań jest męczące. W Skarbcu dobieram sobie wiele lokali w danym budynku. W zależności od układu piętro, pion lub całą oficynę. Podoba mi się też postępowanie Skarbca wobec mieszkań z lokatorami i pozytywne historie, które zbierają.

Mariusz Matrejek
Mariusz MatrejekInwestor, Prezes Global Investor Club, Warszawa

Przy coraz większej konkurencji w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych, projekt Skarbiec kamienic – spadł mi z nieba. Uważam, że jest to super rozwiązanie dla osób flipujących lub szukających mieszkań na wynajem. Sam uczestniczyłem w już jednym przedsięwzięciu w ramach Skarbca Kamienic w lokalizacji Katowice i bardzo cenię sobie pomoc Karola N. przy tym przedsięwzięciu. Pierwszy flip z projektem Skarbiec kamienic – zakończony sukcesem i liczę na kolejne.

Jarosław KarlikInwestor, Kraków

Mogę polecić Skarbiec Kamienic. Kupiłem jeden lokal transakcja przebiegła sprawnie na inwestycji zarabiam do dziś. Na pewno skorzystam ponownie.

Krystian MorkiszInwestor, Katowice

Inwestuję w nieruchomości wspólnie ze Skarbiec Kamienic, ponieważ dostarczają ciekawe propozycje inwestycyjne. Nieruchomości są dobrze zlokalizowane i w atrakcyjnych cenach, co pozwala zarobić a dodatkowo uczestniczyć w przywracaniu świetności pięknym i starym budynkom.

Artur Chętkowski
Artur ChętkowskiInwestor, Warszawa

Skarbiec Kamienic pojawił się w samą porę. Po długich poszukiwaniach nieruchomości (co nie jest takie proste) trafiła się okazja na zakup lokalu w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo dzięki temu projektowi miałem pewność, że nieruchomość została wnikliwie sprawdzona. Jest to doskonała okazja nie tylko dla zaawansowanych inwestorów ale i dla osób rozpoczynających swą działalność na tym polu. Skarbiec Kamienic dla mnie to gwarancja sukcesu.

Mirosław Fesser
Mirosław FesserInwestor, Katowice
Uczestniczę w projekcie Skarbiec Kamienic od samego początku.
Brałem udział w prawie każdym przedsięwzięciu z nim związanym. Dzięki tej współpracy oszczędzam czas i pieniądze ponieważ nie muszę skupiać się na poszukiwaniu okazji inwestycyjnych. Jako jeden z pierwszych otrzymuję wiadomości o topowych lokalizacjach i lokalach w nich się znajdujących.
Z niecierpliwością oczekuję kolejnych realizacji
Krzysztof LisowiczInwestor, Poznań

Skarbiec Kamienic dostarczył mi mieszkanie w świetnej lokalizacji, na którym zrobiłam zyskownego flipa. Mam nadzieję na kolejne takie transakcje.

Kinga DombekInwestor, Poznań

Podoba mi się idea Skarbca Kamienic, przywracanie kamienic do życia i to, że Skarbiec dostarcza nam inwestorom mieszkania w dobrych cenach. Zarobiłem już ze Skarbcem robiąc flipa na mieszkaniu w Poznaniu i mam apetyt na kolejne transakcje. Polecam Skarbiec Kamienic!

Łukasz KrukowskiInwestor, Warszawa

Każdy projekt przygotowany jest niezwykle pieczołowicie. Dobra komunikacja, zaufanie. Rozpocząłem inwestowanie ze Skarbcem Kamienic i nie zamierzam przerywać tak udanej współpracy.

Tomasz WolnickiInwestor, Warszawa