Kamienica na Jeżycach

Opis

Kamienica położona jest na Poznańskich Jeżycach na rogu ulicy Poznańskiej i Mylnej. Jerzyce przechodzą obecnie renesans i stają się modnym miejscem do życia. Kamienica została wybudowana na początku XX wieku.

Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną. Kamienica posiada dwie klatki schodowe.

Plan renowacji zakłada wymianę dotychczasowego ciepła indywidualnego na ciepło miejskie. Remont generalny dachu, elewacji frontowej i tylnej, wymianę drzwi do lokali oraz okien, remonty klatek schodowych w tym wymianę i dostawienie nowych instalacji sanitarnych. W budynku dodatkowo zostaną wykonane dwie windy, które wpłyną na komfort życia dla mieszkańców kamienicy.

Budynek po remoncie odzyska swój blask z lat świetności, kamienicy będzie można nadać miano prestiżowej ale również w budynku zostaną zachowane oryginalne elementy, tak by budynek nie stracił swej duszy.

Statystyki kamienicy

Powierzchnia lokali (m2)Ilość lokaliKwota zakupuIlość inwestorów
1 9412810 000 000 zł26

Aktualności

Trwają prace na elewacji frontowej kamienicy przy ulicy Poznańskiej 24/26 w Poznaniu.

/
Otrzymaliśmy pozwolenie Miejskiego Konserwatora Zabytków na przeprowadzenie prac budowlanych przy elewacji podwórzowej. Tymczasem trwają już prace na elewacji frontowej od strony ulicy Poznańskiej. Powoli odsłaniają się zdobienia, które można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Remont elewacji frotowej kamienicy przy ulicy Poznańskiej 24/26 w Poznaniu

/
Wystartowały prace nad rewitalizacją trzeciej kamienicy w Poznaniu. Rozpoczęliśmy od remontu elewacji frontowej . Rozstawiliśmy rusztowania, skuliśmy stare tynki i położyliśmy już pierwsze warstwy nowego.