Nowe centrum Łodzi

Opis

Kamienica z pierwszej połowy XX wieku. Położona w nowym centrum Łodzi, dokładnie pomiędzy dworcem Łódź Fabryczna i Teatrem Wielkim.

Kamienica składa się ze zgrabnej frontowej oficyny mieszczącej kilka lokali usługowych i mieszkania na wyższych kondygnacjach. W podwórzu mieszczą się długie oficyny prawa i lewa z mieszkaniami.

W budynku znajduje się 8 lokali komercyjnych, w tym funkcjonująca Żabka, gabinet stomatologiczny, szkoła jazdy oraz restauracja. Dodatkowo na 4 kondygnacjach rozłożone są 34 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni i układzie.

Budynek posiada 5 klatek schodowych.

Statystyki kamienicy

Powierzchnia projektu (m2)Ilość zakupionych mieszkańKwota zakupuIlość inwestorów
3 3004210 500 00020

Aktualności

Gotowa jest już wizualizacja kamienicy przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi.

/
Gotowa jest już wizualizacja kamienicy przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi. Elewacja kamienicy zachowała się wraz ze zdobieniami, które będziemy chcieli uwidocznić w trakcie remontu generalnego budynku. Front kamienicy stanowi zaledwie niewielki fragment. Cała kamienica to ponad 4000 m.kw. powierzchni.

Powołaliśmy formalnie do życia wspólnotę mieszkaniową przy ulicy Narutowicza 41 w Łodzi.

/
13 lutego 2019 roku powołano formalnie do życia wspólnotę mieszkaniową przy ul. Narutowicza 41. Podczas pierwszego zebrania wspólnoty podjęto ponad 40 uchwał regulujących kwestie remontowe na obiekcie. Pierwszym prezesem zarządu wspólnoty został Szymon Milewski, Kierownik Działu Realizacji Skarbca Kamienic. Wspólnota zgodnie z przepisami funkcjonowała w budynku od 10 lat, ale nigdy nie…

Skarbiec Kamienic przejął własność kamienicy przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi.

/
Skarbiec Kamienic przejął własność kamienicy przy ul. Narutowicza 41. Budynek posiada 35 lokali mieszkalnych, z tego 4 nie mają jeszcze zaświadczeń o samodzielności. W budynku jest także 9 lokali usługowych, w tym funkcjonujące Żabką, restauracją, szkoła jazdy i gabinet stomatologiczny. W kolejnych dniach nastąpi podpisanie umów warunkowych z inwestorami na poszczególne lokale i…